Recenzie

 
  Niečo z praxe
 
 
 
 
 
 
Nové skúsenosti s preparátmi Joalis, tentokrát Joalis ANIMAL
 

        V praxi detoxikačného terapeuta, kde rieším zdravotné problémy ľudí, prípravkami Joalis s veľmi pozitívnymi výsledkami sa stretávam s požiadavkou klientov o pomoc pri riešení zdravotných problémov ich miláčikov ako sú psi, mačky, sliepky..... 

 Moja klientka, ktorá chová sliepky a má aj kohúta spozorovala, že jej sliepky prestali znášať vajíčka a kohút je akosi ticho, žiadne ranné budenie kokrhaním. Snažila sa nájsť problém, ale keďže ich kŕmi rovnako nepredpokladala, žeby bol problém v stravovaní.  Niekedy jej však suseda nechá zvyšky jedla pri dverách, na dvore keď nie je doma. A tam bol kameň úrazu. 

Bolo leto, zvyšky  jedál boli na slnku  a  tým začal proces kvasenia potravin. Zvieratka konzumovali takúto stravu a tak vznikol problém. Po rozhovore s klientkou ohľadom riešenia zdravotných problémov jej zvieratiek sme sa dohodli, že donesie perie od kohúta aj od sliepok. Meraním na prístroji Salvia som zistila, že zvieratká majú poruchu trávenia, ktorú spôsobilo pojedanie týchto zvyškov, ktoré sa na slnku pokazili. 

Klientke som dala pre zvieratka prípravok Joalis AniDigest, ktorý je určený na trávenie a prípravok Joalis AniMet, ktorý je určený na úpravu metabolizmu. Prípravky podávala do vody, z ktorej zvieratká pili. Po týždni sa objavili prvé výsledky, sliepočky začali znášať vajíčka a kohútik opäť ráno budil tak, ako sa na poriadneho kohúta patrí.

Veterinárne prípravky Joalis Animal môžeme podávať nielen psíkom a mačičkám, ale aj iným zvieratkám, ktoré chováme či už doma alebo vonku na dvore.  
 
 
 
 
Namiesto slov pár fotiek: pred začatím detoxikácie
        
 
 
priebeh detoxikácie
   
 
po dvoch týždňoch detoxikácie
 
 
 
 
Mala som tridsať rokov a cítila som sa fyzicky veľmi slabá. Prišlo to na mňa akoby zo dňa na deň. Vyčerpanosť, únava, malátnosť, a to už hneď zrána. K tomu sa mi začali na tvári tvoriť akoby vredíky a to ma oberalo aj o duševnú silu, lebo ani v dospievaní som s pleťou nemala výrazné problémy. Lekárske vyšetrenia 
počas dvoch rokov nič nepotvrdili. To ma tešilo, ale aj naďalej znepokojovalo. Neistota je zlá. Lekárka mi odporučila výdatný oddych s účinkami mora. Okrem priateľstiev som si zo Sardínie doviezla aj očnú alergiu a môj stav sa vôbec nemenil. Oslovila ma Gitka, že mi vie pomôcť, ale že to bude v mojom prípade „beh na dlhé trate“ a že to bude chcieť poriadnu dávku trpezlivosti a viery, že to dokážeme.  Nemala som čo stratiť a pustili sme sa do pátrania.  Okrem toho, že bez môjho avíza Gitka prostredníctvom svojej metódy konštatovala isté somatické diagnózy, o ktorých som vedela, ako prvá  mi oznámila, že som celiatička.  Bol to šok, lebo v rodine sme také niečo nemali. Klasický lekár, gastroenterológ,  túto moju ťažkosť potvrdil s istou dávkou prekvapenia, keďže primárne symptómy celiakie sa u mňa nevyskytovali.  Nastúpila som bezlepkovú diétu a začala som detoxikovať zaťažený organizmus. Spočiatku pozitívne výsledky kúry neboli  oku lákavé, lebo pleť  ako prvá naznačovala, že sa v tomto tele „bojuje“.  Muselo prejsť pár rokov (!), ale okrem toho, že som sa od Gitky priučila, čo môj organizmus má rád a „čo nemusí“, upravili sa mi aj isté hodnoty z krvnej skúšky. Moja, dnes už takmer desaťročná, skúsenosť s touto liečiteľskou metódou ma presvedčila o jej poctivosti a účinnosti pri akýchkoľvek zdravotných ťažkostiach. Navyše, bolo pre mňa milým prekvapením a potešením, keď som sa v zahraničí stretla s človekom, ktorý mi na základe osobnej skúsenosti rozprával o tom, ako táto terapia pomohla jemu i jeho švagrinej

Zuzana, Košice

 

Pred dvoma rokmi som mal problém s krížami v oblasti panvy. Po lekárskom vyšetrení mi bol zistený zápal, ktorý bol liečený antibiotikami. Po niekoľkých dňoch bolesť ustúpila, no mal som problém s podráždeným žalúdkom. Asi po pol roku sa mi to opäť zopakovalo. Rozhodol som sa, že skúsim vyšetrenie pomocou metódy MUDr. Jonáša o ktorej som už predtým počul. Po vyšetrení a stanovení presnej príčiny zápalu som začal užívať prírodné preparáty. Samotný účinok sa dostavil až po niekoľkých dňoch, ale po vybratí celej dávky sa môj problém s krížami úplne odstránil.

Stanislav z Košíc

Dobrý deň!

Pred 3 rokmi po gynekolog.testoch mi doktor oznámil, že našli u mna HPV virus na krčku maternice. Okamžite ma chcel hospitalizovať a operovať. Keďže som nesúhlasila, musela som podpísať reverz. Obrátila som sa na pani Gitku, ktorá mi po vyšetrení špeciálnym prístrojom a na základe svojích skúseností odporúčala prípravky MUDr.Jonáša. Po 3 mesiacoch užívania prírodných preparátov som išla na opätovnú gyn.kontrolu.Výsledok bol negatívny - ani stopa po viruse. Som veľmi vďačná že je tu možnosť riešiť naše zdravotné problémy aj inou cestou, nie len farmakologickou.

Viktória z Košíc

 

S touto metódou liečenia som sa stretla pred pár rokmi, vyskúšala som to a pozitívne účinky zakúsila už viackrát. Pred dvoma rokmi som začala mať problém s pravou rukou. Dlhšie som pociťovala bolesť v lakti a tá postupovala smerom k zápästiu až do prstov. Cítila som každý pohyb a slabosť aj pri zdvihnutí  šálky. Navštívila som ortopéda a ten skonštatoval, že ide o tenisový lakeť. Dostala som naordinované tri obstreky do lakťa. Po každej injekcií bolesť ustupovala, po tretej sa ruka upokojila. O krátky čas ruka začala opäť bolieť.Po vyšetrení u pani Gitky som začala užívať určené preparáty. Trvalo to nejaký čas a ruka  prestávala postupne bolieť, až bolesť ustúpila úplne a dnes už ani neviem, že som mala takýto problém. V inom prípade bolo obdobie, keď ma často pobolieval žalúdok. Trochu som sa obávala, v čom je problém. Po vyšetrení mi bolo zistené, že nie samotný žalúdok má problém, ale prvotná príčina je v slezine. Po vybratí preparátov sa upokojil aj žalúdok. 

Syna veľmi boleli kolená, po telesnej výchove sa vždy sťažoval ešte viac. Aj v tomto prípade sme využili túto liečbu a kolená prestali bolieť.

Marienka Košice

 

Detoxikáciou prešiel aj kocúrik Ťapko.

Že detoxikácia pomáha aj našim domacim miláčikom, môžeme vidieť na  kocúrikovi Ťapkovi, ktorému vypadávala koža v celých chumačoch. Koža ho svrbela, preto sa Ťapko škrabal a vytrhával ju. Po použití preparátov Joalis sa koža pekne regenerovala a Ťapko sa prestal škrabať.                                                        

Koža pre detoxikáciou                                                                    Koža po detoxikácii