Vitamíny, Minerály, Activ-Col, Psychoharmoni

VITAVITE

Doplnok stravy,  komplex s obsahom vitamínov. E, B1, B6, B12, koenzým Q10 s kyselinu listovou. Napomáha správnemu vstrebávaniu a využívaniu týchto vitamínov, má pozitívny vplyv proti civilizačným ochoreniam.

Zloženie: 20% ethanol (voda, lieh), invertný sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy),vitamíny E, B1, B6, B12, koenzým Q10, kyselina listová.                        

VITATONE

Doplnok stravy,  komplex s obsahom vitamínov A, B2, C, D, E, K, biotínu, niacínu a kyseliny pantothenovej. Napomáha správnemu vstrebávaniu a využívaniu týchto vitamínov, má pozitívny vplyv proti civilizačným ochoreniam.

Zloženie: 20% ethanol (voda, lieh), invertný sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy), kyselina L-ascorbová, vitamíny C, E, A, B2, D K, karnitín, niacín, biotín a kyselina pantothenová.

MINEMAX

Doplnok stravy, komplex s vitamínmi a minerálmi. Obsahuje vitamín C, vápnik, horčík, meď, jód, selén, chróm. Napomáha lepšiemu vstrebávaniu a využívaniu minerálov. Nosné médium: vláknina NUTRIOSE a aroniový extrakt.

Zloženie: voda, sirup, aroniový extrakt, NUTRIOSE® dextrin,  kys.L-askorbová, laktát vápenaty, citronan hořečnatý, glukonát měďnatý, jódid draselný, seleničitan sodný, hexahydrát chloridu chromitého.

ACTIV-COL                                            

Kapsule s priaznivým účinkom na obnovu črevnej mikroflóry po antibiotikách a na regeneráciu črevného systému

Zloženie: 1 kapsula obsahuje: zemiakový škrob 473 mg, polydextrózu 15 mg, stearan hořečnatý 5 mg, Lactobacillus acidophilus 200x10E9 5 mg, harmanček pravý (Matricaria recutita) extrakt 5:1 2 mg.

PSYCHOHARMONI

Užívanie doporučujeme v poradí od 1 až 4 , následne doporučujeme užívať preparáty Bioharmoni sadu I a II na celkovú očistu organizmu.

 

Vitalizácia - psychoharmoni ® 1

Preparát psychoharmoni® 1 je zameraný na celkovú očistu a vitalizáciu organizmu. Byliny v ňom obsiahnuté môžu harmonizovať funkcie organizmu, zvyšovať jeho odolnosť a posilňovať imunitu. Môžu taktiež podporovať fyzickú a psychickú výkonnosť či stimulovať nervový systém a pamäť. Ďalej môžu priaznivo pôsobiť na kardiovaskulárny systém a chrániť bunky pred poškodením vplyvom stárnutia.

 

Depresie - psychoharmoni® 2

Preparát psychoharmoni® 2 je koncipovaný ako bylinno-informačný prostriedok, ktorý môže pomôcť organizmu zbaviť sa depresií. Okrem toho môže podporovať látkovú výmenu, dýchanie a činnosť srdca a posilňovať cievne steny. Môže mať aj účinky proti zápalom a kŕčom.

 

Úzkosť - psychoharmoni® 3

Preparát psychoharmoni® 3 môže prinášať úľavu pri pocitoch úzkosti a napomáhať k obnoveniu psychickej rovnováhy organizmu. Bylinná zložka preparátu ďalej môže povzbudzovať metabolizmus, zlepšovať prekrvenie orgánov, tlmiť kŕče a napätie svaloviny črevnej steny, odstraňovať opuchy a zmierňovať bolesti svalov.

 

Ukľudnenie a spánok - psychoharmoni® 4

Účinok preparátu psychoharmoni® 4 je sústredený na celkové ukľudnenie organizmu a zaistenie kvalitného spánku. Jednotlivé byliny, ktoré sú jeho súčasťou, môžu mať širokú škálu ďalších účinkov – môžu uvoľňovať kŕče a napätie, optimalizovať funkcie tráviaceho traktu alebo pôsobiť protizápalovo a dezinfekčne; u žien môžu taktiež regulovať menštruačný cyklus a pomáhať pri problémoch počas klimaktéria, u mužov môžu pozitívne ovplyvňovať funkciu prostaty.